Steven R. Covey, "7 nawyków skutecznego działania" Wyróżniony

 

Czas: 12 godzin 28 minut
Czyta: Ireneusz Załóg
Tłumaczenie: Iwona Majewska-Opiełka
Rok wydania: 2012
ISBN 978-83-60313-56-5
Próbka: mp3 - posłuchaj fragmentu
Rodzaj tekstu:
PEŁEN TEKST
   

 

„7 nawyków skutecznego działania”, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy  i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych.  Autor w  sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami  ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.        
Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik  to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.
Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych  książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.