O naszym wydawnictwie

Wydawnictwo Aleksandria wydaje książki audio od 2005 roku i niezmiennie, do dziś zachwyca nas forma książki do słuchania. Cieszy nas to, że w ciągu tych lat audiobooki z nieznanej szerzej niszy, na stałe zadomowiły się na półkach, odtwarzaczach oraz w głowach czytelników.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przez ten czas pomagali nam, wspierali, dodawali sił, podpowiadali, dawali pomysły. To różni wspaniali ludzie, cała rzesza ludzi i nie sposób tutaj wszystkich wymienić. To rodzina, znajomi, wspólnicy, pracownicy, autorzy, tłumacze, graficy, aktorzy, realizatorzy dźwięku, współpracownicy, kontrahenci, klienci, partnerzy, ale również często zwyczajni, przypadkowi ludzie.

Dziękujemy bardzo !!!

Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni Wam, czytelnikom, słuchaczom, naszym klientom, wszystkim, którzy słuchają naszych książek.

 

Aleksandria to niewielkie wydawnictwo, wydajemy niewiele, jednak bardzo staramy się, by nasze audiobooki trzymały poziom i cieszyły słuchaczy. Dużą wagę przykładamy do realizacji, doboru aktora oraz interpretacji tekstu.

 

Więcej w tej kategorii: « Kontakt Łap chwilę »